Fotogalerie rekonstrukce penzionu 2016/2017 - exteriér

perkoviště - původní stav parkoviště - původní stavparkoviště a penzion - původní stavbudování parkoviště - skrívka pro štěrkový kufr s výstavbou parkoviště souvisely i svody dešťových vod  parkoviště před štěrkováním a instalací obrubníkůdešťová kanalizaceparkoviště v průběhu realizace výměněn bude i stávající laťkový plot za nový parkoviště po osazení obrub, zaštěrkování a osázení dřevinamipomalu se to mění k lepšímuprvní změny na vnějším vzhledu penzionugarážová vrata byla nahrazena oknem a vstupem do prostoru u saunyzesílení izolace fasády a vyrovnání podkladuosekaný kabřinec bude nahrazen břidlicovým okladempostupné změny na fasádě penzionuprůběh rekonstrukce vnějšího vzhledu penzionubudování terasy a základu pro pergolu saunypůvodní připojení televize, telefonu a internetupostupné změny posouvají vzhled penzionu k lepšímupůvodní eternitová střecha penzionu byla za nedlouho nahrazena novouoba dřevěné štíty bylo třeba pobýt znovů a nověbudování terasy a přístupového chodníku pro pergolu v zahradě penzionurealizace nového štítu penzionustarý betonový žlab pro dešťovou vodu byl nahrazen novým chodníkem nový štít je hotov hotová nová fasáda , obklad z břidlice, smontována pergola a natřené ostění všech okennová střecha penzionu moc sluší horský vzhled penzionu přidali okenice a truhlíky na muškátytéměř každou část vnějšího vzhledu penzionu bylo potřeba zrekonstruovatdoinstalovala se stříška nad vchod, branka k chodníku a parabola satelitu s kamerou montáž polatí pergoly vlastní výroby pergola pro dochlazení ze sauny je již téměř hotovámontáž nový plot s bránou je mnohem lepší pergola dokončenanový penzion nový penzion zadní část v roce 2018 budeme pokračovat v rekonstrukci zahrady

Proč si vybrat penzion Filipovice pro ubytování v Jeseníkách?

Co u nás najdete?

Nový penzion
Grill
Sauna
Dětský koutek
Lyžarské sjezdovky
Parkování zdarma
Vybavená kuchyně
Wifi

Kudy a kam

V tomto období doporučujeme našim hostům navštívit :

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně

Třetí největší přečerpávací vodní elektrárna na světe a zároveň nejrozsáhlejší vodní energetické dílo a jediná přečerpávací vodní elektrárna na území ČR. To stojí za to vidět!

Muzeum papíru a Ruční papírna – Velké Losiny

V současné době patří ruční papírna ve Velkých Losinách mezi nejstarší provozované ruční papírny v Evropě pracující na komerční bázi. 

Karlova Studánka - klenot Jeseníků

Karlova Studánka je lázeňská obec ležící v okrese Bruntál. Má 226 obyvatel, její katastrální území má rozlohu pouhých 46 hektarů. 

Horská cesta Ramzová – Domašov přes Výrovku, 16km

Středně náročná celodenní turistická cesta po hřebeni Jeseníků v délce 16km. Výchozím bodem naší cesty je parkoviště u lanovky Ramzová. 

Horská cesta Červenohorské sedlo – Praděd - Ovčárna a zpět., 23km

Středně náročná celodenní turistická cesta po hlavním hřebeni Jeseníků v délce 23km. Výchozím bodem  je neplacené parkoviště na Červenohorském sedle.

Zámek Velké Losiny

Na místě dnešního zámku stávala původně gotická vodní tvrz. V roce 1496 se losinské panství dostalo do držení pánů ze Žerotína, s nimiž zůstalo spojeno víc než tři století. Vysoká zadluženost pak vedla k prodeji statku Lichtenštejnům, v jejichž rodu zámek zůstal až do roku 1945.

THERME-PARK Velké Losiny

THERME PARK, Velké Losiny - Luxusní relaxace kterou si nesmíte nechat ujít ...

Sportovně rekreační areál Kociánov - Loučná nad Desnou

Sportovní areál pro malé i velké v centru Loučné nad Desnou vás zaměstná hrou po celý den. Naleznete zde nejlépe vybavené dětské hřiště v jeseníkách.

HISTORIE OBCE Domašov – Thomasberg

První písemná zmínka o obci Domašov – Thomasberg je z července roku 1284.

Adrenalin Park Jeseník

Zábava pro celou rodinu.

Zábavní centrum Bělá

Centrum dovedností a zábavy.

Lipovské stezky

Na kole cestou necestou …

Faunapark

Tak trochu jiná ZOO …

Městské koupaliště Jeseník

Když léto tak u vody.

Čertovy kameny

Kamenná vyhlídka s krásným výhledem do okolní krajiny.

Zlatý chlum

Rozhledna s bohatou historií a úchvatným výhledem do zdejšího kraje.

Restaurace - Křížový Vrch

Jen to nejlepší ...  .Pro vyjímečné události, romantickou večeři nebo oslavu významného jubilea, doporučujeme návštěvu restaurace Křížový Vrch.

Rozhledna Praděd - dominanta Jeseníků

Rozhledna na Pradědu , místo které musíte navštívit v létě i v zimě 

Rašeliniště - Rejvíz

Rašeliniště Rejvíz je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách , určitě se sem vypravte na výlet ...

HRAD SOVINEC

Hrad Sovinec je skvělou volbou pro výlet s dětmi.

Slezská Harta - údolní nádrž s čistou vodou

Slezská Harta - Letní výlet k vodě pro celou rodinu

Bike Park - Kouty nad Desnou

Bike Park Kouty – ráj bikerů jen 10km od nás

Jeskyně na Pomezí

Kdy jste naposledy byli v jeskyni ?   

Lom Žulový Vrch - Brankopy

Koupání v zatopených lomech Jesenicka

Zatopené lomy v okolí jsou skvělým typem na výlety za koupáním, spojené s procházkou v přírodě či vyjížďkou na kole. Oblast je jen cca 25km od penzionu.  

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.