Pokoje , vybavení a služby

Moderní nově zařízené pokoje s domácí atmosférou jsou vybaveny potřebným nábytkem pro úschovu osobních věcí a kvalitními širokými postelemi. Součástí každého apartmá je vlastním koupelna s oddělenou toaletou a šatna. Prostorné a slunné pokoje jsou situovány v patře penzionu na jihozápadní straně s krásným výhledem na hřeben Jeseníků a okolní přírodu. Hostům poskytujeme kompletní lůžkoviny a toaletní potřeby.

APARTMÁ č.1 – více pokojové pětilůžkové apartmá pro maximálně pětičlennou rodinu nebo skupinu pěti dospělých osob. Prostorné a slunné jihozápadní apartmá obsahuje přední místnost vybavenou 1xjednolůžkem a 1x patrovou postelí a zadní oddělenou místnost s 1x dvoulůžkem, společnou šatnu a koupelnu. Apartmá je komfortně a nově vybavené, včetně lůžkovin a toaletních potřeb.

APARTMÁ č.2 – více pokojové čtyřlůžkové apartmá pro maximálně čtyřčlennou rodinu nebo skupinu čtyř dospělých osob. Slunné jihozápadní apartmá je vybaveno SAT TV, kuchyňkou k vlastnímu vaření, hlavní místnost je vybavena patrovou postelí , dvoulůžkem, jídelním stolem a sedačkou. V chodbě pak společnou šatnou a koupelnou. Apartmá je komfortně a nově vybavené, včetně lůžkovin a toaletních potřeb. Apartmá lze pronajmout i samostatně.

APARTMÁ č.3 – čtyřlůžkové apartmá pro maximálně čtyřčlennou rodinu s dětmi nebo skupinu čtyř dospělých osob. Slunné jihozápadní apartmá je vybaveno patrovou postelí a dvoulůžkem, v samostatné chodbě společnou šatnou a koupelnou. Apartmá je komfortně a nově vybavené, včetně lůžkovin a toaletních potřeb.

Proč si vybrat penzion Filipovice v Jeseníkách?

Co u nás najdete?

Nový penzion
Grill
Sauna
Dětský koutek
Lyžarské sjezdovky
Parkování zdarma
Vybavená kuchyně
Wifi

Kudy a kam

V tomto období doporučujeme našim hostům navštívit :

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně

Třetí největší přečerpávací vodní elektrárna na světe a zároveň nejrozsáhlejší vodní energetické dílo a jediná přečerpávací vodní elektrárna na území ČR. To stojí za to vidět!

THERME-PARK Velké Losiny

THERME PARK, Velké Losiny - Luxusní relaxace kterou si nesmíte nechat ujít ...

Adrenalin Park Jeseník

Zábava pro celou rodinu.

Lipovské stezky

Na kole cestou necestou …

Faunapark

Tak trochu jiná ZOO …

Městské koupaliště Jeseník

Když léto tak u vody.

Restaurace - Křížový Vrch

Jen to nejlepší ...  .Pro vyjímečné události, romantickou večeři nebo oslavu významného jubilea, doporučujeme návštěvu restaurace Křížový Vrch.

Rozhledna Praděd - dominanta Jeseníků

Rozhledna na Pradědu , místo které musíte navštívit v létě i v zimě 

Rašeliniště - Rejvíz

Rašeliniště Rejvíz je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách , určitě se sem vypravte na výlet ...

HRAD SOVINEC

Hrad Sovinec je skvělou volbou pro výlet s dětmi.

Slezská Harta - údolní nádrž s čistou vodou

Slezská Harta - Letní výlet k vodě pro celou rodinu

Lom Žulový Vrch - Brankopy

Koupání v zatopených lomech Jesenicka

Zatopené lomy v okolí jsou skvělým typem na výlety za koupáním, spojené s procházkou v přírodě či vyjížďkou na kole. Oblast je jen cca 25km od penzionu.  

Koupaliště Červenka u Javorníku

Zcela nové koupaliště Červenka v obci Javorník cca 35km od penzionu Filipovice